Doskonały materiał na koszule męskie

koszule męskie

W dzisiejszych czasach zdecydowanie najlepszym materiałem, z którego wykonuje się koszule męskie, jest bawełna. Na lato bardzo często wykonuje się również koszule z lnu, która jednak mają mniej formalną formę.

Koszule męskie z poliestru

Bardzo wielu producentów oferuje swoim klientom koszule męskie (https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA_Koszule-162.html), które wykonane są z 20% poliestru i 80% bawełny. Takie koszule są oczywiście o wiele tańsze i zdecydowanie mniej się gniotą. Pamiętać należy jednak o tym, że wszystkie sztuczne materiały są zdecydowanie mniej komfortowe i co najgorsze bardzo często powodują nadmierne pocenie. Koszule z mieszanek sztucznych są bardzo tanie, ale specjaliści często odradzają ich zakupu.

Koszule męskie w bawełny egipskiej

W dzisiejszych czasach w modzie są przede wszystkim koszule męskie z bawełny egipskiej. Niestety bardzo często na metkach koszul nie podaje się informacji o dokładnej gramaturze materiału, przez co nie można dokładnie upewnić się, czy koszula rzeczywiście warta jest swojej ceny. Najdroższe są bawełny typu two ply, czyli podwójnie tkane. Koszule te są bardzo wytrzymałe i co najważniejsze posiadają bardzo przyjemny dotyk. Bawełna two ply praktycznie nigdy się nie mechaci, dzięki czemu koszule służą nawet przez wiele długich lat użytkowania. Warte uwagi są również eleganckie koszule męskie wykonane z jedwabiu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koszule, Odzież męska i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *