Spodnie chinosy

Letnie miesiące to idealny czas, aby przygotować swoją szafę na wakacyjne wyjazdy. Przede wszystkim należy zwrócić szczególną uwagę na to, co się w niej znajduje. Dzięki temu można dość sprawnie zadecydować o tym, czy konkretne ubrania są tam jeszcze potrzebne, czy spokojnie można się ich już pozbyć.

Jakie spodnie wybrać na lato?

Bardzo popularnym modelem spodni, który cieszy się popularnością już od wielu sezonów, cały czas są spodnie chinosy. Głównie dlatego, że wykonane są one z przewiewnych materiałów. Chinosy nigdy nie są jeansowe, co sprawia, że są bardzo luźne i o wiele mniej formalne. Na pewno będą to więc spodnie idealne na wszelkiego rodzaju wyjazdy wakacyjne, czy też wycieczki poza miasto. Chinosy bardzo często mają też ciekawą kolorystykę. Zazwyczaj w sklepach widuje się spodnie chinosy w kolorze beżowym lub w kolorze khaki. Można powiedzieć, że taka kolorystyka przyjęła się już chyba na stałe i nieodzownie kojarzy się właśnie z takim typem spodni.

Do czego można nosić spodnie chinosy?

To jest tak uniwersalny rodzaj spodni, że z powodzeniem można nosić go, zarówno ze zwiewnymi koszulkami, jak i z bardziej eleganckimi ubraniami. Doskonałym połączeniem będą więc spodnie chinosy z elegancką koszulą w stonowanym kolorze oraz jednym z modnych modeli marynarek, na przykład z tym, w szaro-czarną kratkę.
Dzięki takim połączeniom można stworzyć stylizacje, które idealnie nadawać się będą, zarówno na co dzień, jak i do pracy w biurze, w którym nie ma ściśle określonego dress code.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Spodnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *